Dodávky HW a SW

Nedílnou součástí zabezpečení potřeb našich klientů v oblasti informačních technologií jsou, již zcela běžné, dodávky HW a SW. Ačkoliv tuto oblast dnes dokáže pokrýt „téměř každý“, snažíme se vyniknout nad konkurenci především v následujících oblastech:

  • Spolehlivost
    Vždy se můžete maximálně spolehnout na naše informace a podklady. Námi zaslané nabídky jsou komplexní, bez dalších skrytých nákladů, a ceny jsou uváděny jako konečné. Jste vždy pravdivě informován o termínu dodání , a pokud nastane jakákoliv změna, neprodleně Vás informujeme a konzultujeme možné varianty řešení.
  • Kvalita a rychlost
    Požadovanou nabídku vždy maximálně přizpůsobíme Vašim potřebám nejen cenou, ale i termínem dodání. Naše bezchybná logistika nám umožní téměř vždy dodržet termín dodání standardních objednávek, a to následující pracovní den. Reklamace vždy řešíme v nejkratším možném čase.
  • Nízké ceny
    Kompletně přepracovaný systém obchodního oddělení Vám vždy poskytne maximum předprodejních i po-prodejních služeb bez navýšení cen. Mimo to Vám poskytneme komplexní servisní činnost, jako jsou instalace, změny konfigurací nebo analýzy stavů až po návrhy alternativních řešení.